KONTAKT

Följ oss på våra sociala kanaler

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Låt oss hjälpa dig med ditt nästa projekt! 

Fyll i vårt formulär här på sidan så återkommer vi så fort vi kan. Du är även välkommen att ringa oss. 
 

Tel: 
036-12 05 00
Epost: 
info@thells.nu

 

Thells i Huskvarna AB

Besök & Postadress
Grännavägen 22B

561 34 HUSKVARNA

Tack för ditt meddelande, vi återkommer så fort vi kan. /Personalen

Kontaktpersoner

Henrik Thell_4347.jpg

Henrik Thell

VD

036-291 21 50
 

henrik@thells.nu

Eva Larsson_4544.jpg

Eva Larsson

Verksamhetskordinator

036-291 21 53

 

eva@thells.nu

Stefan Andersson_4246.jpg

Stefan Andersson

Affärsutvecklare


036-291 21 56

stefan.andersson@thells.nu

Tom Båge Hemmestad_4481.jpg

Tom Båge Hemmestad

Arbetsledare Grönyta

 

036-291 21 54

tom.hemmestad@thells.nu

Patrik Anehagen_4431.jpg

Patrik Anehagen

Arbetsledare anläggning

 

 


036-291 21 52
 

patrik.a@thells.nu

Anneli Karninger_4399.jpg

Anneli Karninger

Ekonomiadministratör

 

 


036-291 21 55
 

Anneli.karninger@thells.nu

Matilda Grahn_6611.jpg

Matilda Grahn

Teamleader stora projekt

matilda.grahn@thells.nu

Frida Fryklund_6672.jpg

Frida Fryklund

Teamleader Jönköpings kommun

 

 


frida.fryklund@thells.nu

TeoLinda Gustafsson_6746.jpg

TeoLinda Gustafsson

Teamleader stora projekt

 

 


teolinda.gustafsson@thells.nu