KONTAKT

Följ oss på våra sociala kanaler

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Låt oss hjälpa dig med ditt nästa projekt! 

Fyll i vårt formulär här på sidan så återkommer vi så fort vi kan. Du kan även maila eller ringa oss. 
 

Nordic Green Group Huskvarna
Thells
Grännavägen 22B, 561 34 Huskvarna
036-12 05 00
info@thells.nu

 

Nordic Green Group Tidaholm
Pärs skog & mark
Östra Ringvägen 4, 522 35 Tidaholm
0502-47 30 80
info@parsskogochmark.se

 

Nordic Green Group Ljungby
Ljungby trådvård

Näsvägen 17, 341 34 Ljungby

073-338 27 83

info@ljungbytradvard.se
 

Tack för ditt meddelande, vi återkommer så fort vi kan. /Personalen

Vi som jobbar på Nordic Green Group centralt

Stefan Andersson_4246.jpg

Stefan Andersson

VD (tillträdande)

036-291 21 56
 

stefan.andersson@thells.nu

Eva Larsson_4544.jpg

Eva Larsson

Verksamhetskoordinator

036-291 21 53

 

eva@thells.nu

Anneli Karninger_4399.jpg

Anneli Karninger

Ekonomiadministratör


036-291 21 55
 

Anneli.karninger@thells.nu

Huskvarna – Thells

Henrik Thell_4347.jpg

HenrikThell



VD

036-291 21 50

 

henrik@thells.nu

Tom Båge Hemmestad_4481.jpg

Tom Båge Hemmestad

Arbetsledare Grönyta

 

036-291 21 54

tom.hemmestad@thells.nu

Patrik Anehagen_4431.jpg

Patrik Anehagen

Arbetsledare anläggning

 

036-291 21 52
 

patrik.a@thells.nu

Matilda Grahn_6611.jpg

Matilda Grahn

Teamleader stora projekt

matilda.grahn@thells.nu

Frida Fryklund_6672.jpg

Frida Fryklund

Teamleader Jönköpings kommun

 

 


frida.fryklund@thells.nu

TeoLinda Gustafsson_6746.jpg

TeoLinda Gustafsson

Teamleader stora projekt

 

 


teolinda.gustafsson@thells.nu

Tidaholm – Pärs skog & mark

Ljungby – Ljungby trädvård